Nieuws

Ereleden

Ereleden Flashing Heiloo:
– Okko Geutskens
– Louis Hollander
– Ben Wallaga († 29 juli 2009)
– Marcel Bakker
– Frank Knegt
– Arno Jünger
– Huub Hartman

Leden van verdienste Flashing Heiloo:
– Marja Knegt
– Mark Zwaan
– John Kops
– David Wesselius
– Dana Baro
– William Buiter
– Erik Wernsen

Most valuable players:
2010: Selma ten Broek; Youri Zonneveld
2011: Charlotte Knegt; Gavin Gronert
2012: Job Velseboer; Joost Breedeveld
2013: Stan Kestein; Anna Hartman
2014: Jelle Velseboer; Jill Top
2015: Max Knegt; Andrea Macaulay
2016: Tim Dorrestein; Loes Rozing
2017: Lennert Bun; Jette Hartman

Most improved player:
2013: Robbert de Ruiter
2014: Latisha di Mattia
2015: Loes Rozing
2016: Floor Kerssens; Sander de Ruiter
2017: Emar Hasanovic

Rookie of the year:
2013: Solana di Mattia
2014: Loes Rozing
2015: Jonathan Uljee
2016: Ilian Wesselius
2017: Wessel de Haas

Coach of the year:
2012-2013: Kris Appelman en Tim Knegt
2013-2014: Tim Knegt en Han Crabbendam
2014-2015: Paul Aris
2015-2016: Arno Junger
2016-2017: Susan Veerman

Hustler of the year:
2015: Lars Kestein
2016: Sergio Sanz Prieto
2017: Dawit Bakker

Referee of the year:
2015: Stan Kestein
2016: Jack Macaulay
2017: Jurjen vd Bijl

Frank Knegt award:
2010: Familie Knegt
2011: Kris Appelman
2012: Mike Douma
2013: Huub Hartman
2014: Eva Otto
2015: Joost de Wijs
2016: Papiercontainer commissie
2017: Tim Knegt

Vrije worp toernooi:
2006: Stef en Roman Wesseling
2007: Hans en Paul Ramler
2008: Frank en Charlotte Knegt
2009: Gavin en Nadine Gronert
2010: Remco en Nikki van Reems
2011: Frank en Charlotte Knegt
2012: Ruben en pa Bruijnesteijn
2013: Stan en Lars Kestein
2014: Robbert en Johan de Ruiter
2015: Han en Max Crabbendam
2016: Stan en Jean Kestein
2017: Han en Max Crabbendam

3-punts wedstrijd:
2016: Ying Wagenaar
2017: Stan Kestein

Noord-Hollands kampioen:
2015: Meisjes U12

Nederlands kampioenschap:
2015: Meisjes U12 tweede van Nederland (finale 55-61 tegen Jolly Jumpers)

Kampioenen:
2010:
Meisjes U18, Mix U14 2

2011:
Jongens U16, Meisjes U22, Jongens U16 (najaar), Jongens U18 (najaar)

2012:
Jongens U22, Jongens U16 2 en Jongens U12, Jongens U18 (najaar)

2013:
Jongens U16 1, Jongens U16 2, Jongens U16 3

2014:
Meisjes U12 2, Meisjes U16, Jongens U20, Heren 3, Meisjes U20

2015:
Heren 2, Jongens U12

2016:
Heren 2, Jongens U22 2, Jongens U12 2

2017:
Jongens U12, Jongens U20

Geselecteerd voor Noord-Hollandse selectie:
2008: Charlotte Knegt
2009: Charlotte Knegt, Rowan Bleekemolen (youngsters)
2010: Chris Dijkman Dulkes
2011: Max Knegt, Omry Tzaraf, Robbert de Ruiter
2013: Marloes Noort, Michelle Biegelaar, Anna Hartman
2014: Marloes Noort, Michelle Biegelaar, Anna Hartman, Jelle Velseboer
2015: Marloes Noort, Michelle Biegelaar, Anna Hartman, Loes Rozing, Andrea Macaulay, Amber Knippen
2016: Anna Hartman, Loes Rozing, Amber Knippen (trainend), Jette Hartman (trainend), Roos Warmenhoven (youngsters), Kylian ‘t Hart (trainend)
2016 najaar: Roos Warmenhoven (youngsters), Jette Hartman

Geselecteerd voor Nederlands team:
2015: Anna Hartman en Loes Rozing (meisjes U14)
2016: Anna Hartman (U15) en Loes Rozing (U14)

× Internet Explorer is missing updates required to view this site properly. Click here to update. OR even better, try out other great browsers, Chrome and Firefox are top of the best.